Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • - Oddział przedszkolny
    - Szkoła podstawowa z oddziałami specjalnymi
    - Oddział R-W
    - Szkoła przysposabiająca do pracy

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Utworzono: wtorek, 17, maj 2016

Plakat SSTIM 20.05.2016 Large

Bezpłatne szkolenia komputerowe –

spotkanie informacyjne w Milinie!!!

Informujemy, że w dniu 20 maja 2016 roku o godz. 10:00 w Stowarzyszeniu Szkoła Twórczej Integracji w Milinie odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne (zapisy) na BEZPŁATNE szkolenia komputerowe TIK z możliwością uzyskania Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych ECCC dla osób z powiatu konińskiego, w wieku od 25 lat i więcej oraz po 50 roku życia o niskich kwalifikacjach bez względu na status na rynku pracy.

W związku z powyższym SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Kramsk oraz powiatu konińskiego na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne.

Miejsce spotkania:

Stowarzyszenie Szkoła Twórczej Integracji w Milinie

Milin 5

62-511 Kramsk